Werkplekoplossingen

Endpoint en Encryptie

Jouw digitale apparaten hebben ook de juiste bescherming nodig.

“Have you tried turning it off and on again?”

Je wilt namelijk de belofte nakomen bij je klanten, dat gevoelige informatie veilig gewaarborgd wordt. Daarvoor ben je bij Whats-IT aan het juiste adres. Whats-IT is gespecialiseerd in cybersecurity en houdt alle cybercriminelen buiten de deur.

Digitale vernieuwingen zorgen ervoor dat cybercriminelen steeds betere manieren vinden om aanvallen te kunnen laten slagen. Daarom is het belangrijk dat de digitale beveiliging ook beter wordt om deze aanvallen tegen te kunnen houden.

Door goede beveiligingssoftware aan te bieden op servers, slimme lampen, mobiele apparaten en andere apparatuur, zorg je ervoor dat je goed beschermd bent tegen hackers, phishing en ransomware. Dit noemen we ook wel: Endpoint security.

Endpoint security

Wat we beschermen

Servers

Bescherming op het hart van je omgeving.

Mobiele apparaten

Laptops en telefoons die overal veilig blijven.

Slimme apparaten

Ook slimme lampen zijn een ingang voor aanvallers.

Overige apparatuur

Alles wat verbonden is, hoort beschermd te zijn.

Beveiligd met Sophos

De volledige Sophos-stack, door ons ingericht

Wij implementeren en beheren Sophos op jouw werkplekken en servers. Van endpointbeveiliging en encryptie tot een securityteam dat 24/7 meekijkt — alles vanuit één console, door ons ingesteld en bewaakt.

Sophos

Intercept X Advanced

Endpointbeveiliging met deep learning die ook onbekende malware herkent, plus exploit-preventie tegen aanvalstechnieken die kwetsbaarheden misbruiken.

Sophos

CryptoGuard

Detecteert ransomware aan het gedrag — het versleutelen van bestanden — stopt het proces en draait versleutelde bestanden automatisch terug naar hun originele staat.

Sophos

Device Encryption

Centraal beheer van volledige schijfversleuteling met BitLocker (Windows) en FileVault (macOS), inclusief veilig bewaarde herstelsleutels. Raakt een laptop kwijt, dan blijft de data onleesbaar.

Sophos

MDR

Managed Detection and Response: een team van analisten dat 24/7 meekijkt, dreigingen onderzoekt en namens jou ingrijpt wanneer het misgaat.

Sophos

XDR

Extended Detection and Response bundelt signalen van endpoints, servers, firewall en e-mail in één tijdlijn, zodat een aanval in samenhang zichtbaar wordt.

Sophos

Central

Eén cloudconsole voor al je Sophos-producten: beleid uitrollen, waarschuwingen opvolgen en rapportages draaien vanaf één plek.

Sophos

Phish Threat

Gesimuleerde phishingcampagnes met bijbehorende training, zodat je ziet wie er klikt en je medewerkers leren wat ze moeten herkennen.

Sophos

ZTNA

Zero Trust Network Access geeft toegang per applicatie in plaats van tot het hele netwerk — een gestolen wachtwoord opent daarmee niet meteen alle deuren.

Synchronized Security

Firewall en endpoint die met elkaar praten

Sophos-producten delen onderling hun status via de Security Heartbeat. Ziet een endpoint iets verdachts, dan weet de firewall dat direct en wordt het toestel geïsoleerd — zonder dat iemand hoeft in te grijpen.

01
Detectie
Intercept X ziet verdacht gedrag op een endpoint.
02
Heartbeat
Het endpoint meldt zijn status via de Security Heartbeat aan de firewall.
03
Isolatie
De firewall zet het toestel automatisch op een eigen segment.
04
Opruimen
De dreiging wordt verwijderd en bestanden worden teruggedraaid.
05
Herstel
Is het toestel weer gezond, dan krijgt het automatisch weer toegang.
Encryptie

Data die onleesbaar blijft bij verlies

Een laptop die in de trein blijft liggen is vervelend. Een laptop met onversleutelde klantgegevens erop is een datalek. Met Sophos Device Encryption beheren we schijfversleuteling centraal, zodat je zeker weet dát het aan staat — en dat ook kunt aantonen.

  • Volledige schijfversleuteling via BitLocker en FileVault, centraal uitgerold
  • Herstelsleutels veilig bewaard en opvraagbaar wanneer een medewerker buitensluit
  • Bewijs van versleuteling voor audits, verzekeraars en de AVG
  • Een verloren of gestolen laptop levert een dief geen leesbare data op
Sophos Central · Device Encryption
Live
Versleuteld
246
In uitvoering
2
Niet compliant
0
LAPTOP-MARK-07
Windows · BitLocker
Versleuteld
MB-PRO-SANNE
macOS · FileVault
Versleuteld
LAPTOP-BALIE-02
Windows · BitLocker
Versleuteld

Illustratie van het encryptie-overzicht in Sophos Central.

Onze brochure

Alle diensten nog een keer overzichtelijk nalezen?

Download

Kom je koffie drinken?

Loop binnen aan de Loopkantstraat 25 in Uden, of bel +31 (0)85 015 0024. We denken graag vrijblijvend met je mee.

Support